Doplňte svoj domov o dokonalú harmóniu detailov elegancie. Nechajte sa unášať na krídlach pohodlia, ktoré vám ponúka sedacia súprava WING.
Sedacia súprava WING ako oáza oddychu vám dopraje chvíle príjemného relaxu, ktoré vás dobijú energiou. Svojím dizajnom a výrazným šitím dokonale zapadne do modernejšieho aj do klasickejšieho interiéru. Praktickosť novinky WING v látkovom prevedení pozostáva z kompletne odnímateľného poťahu, ktorý je možné oprať. sedacia súprava môže mať rohovú zostavu s pravouhlým rohom s rozmerom 124×124 cm alebo samostatnú 3-sedačku a 2-sedačku, taburetku a pohovku tzv. dormózu (ležadlo, leňoška). Možnosť objednania taburetky s rozmerom 84×108 cm. Sedaciu súpravu je možné vyskladať do tvaru L a taktiež U. Sedaciu súpravu je možné objednať v látkovom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch.

Rozmer zostavy na titulnom obrázku: (312×174) cm, výška: 76 cm

Cena sedacej súpravy na titulnom obrázku:

5.880 
  Popis

  Sedacia súprava Wing

  Komponenty: sedacia súprava môže mať rohovú zostavu s pravouhlým rohom s rozmerom 124×124 cm alebo samostatnú 3-sedačku a 2-sedačku, taburetku a pohovku tzv. dormózu (ležadlo, leňoška). Možnosť objednania taburetky s rozmerom 84×108 cm. Sedaciu súpravu je možné vyskladať do tvaru L a taktiež U.
  Konštrukcia: borovicové drevo, viacvrstvové, a kov pokrytý PUR penou.
  Výplň: ekologicky spracovaná PUR pena s kombináciou 100% polyesterovej vrstvy. Sedacie časti sú potiahnuté elastickými popruhmi, čo zaručuje ich pevnosť.
  Nohy: chrómové.
  Funkcie: polohovateľné opierky hlavy, pri ktorých je výška sedačky 76 cm.
  Kontrastné šitie: model môže mať kontrastné šitie vo farebných prevedeniach.
  Vyhotovenie: sedaciu súpravu je možné objednať v látkovom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch.

   

  Recenzie

  Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

  Pridajte prvú recenziu pre “Sedacia súprava Wing”