Sedačka DORY splní všetky vaše očakávania! Disponuje širokou škálou farebných vyhotovení, rozťahovacím mechanizmom a taktiež aj úložným priestorom. Sedacia súprava je k dispozícii ako 2-sedačka, väčšia 2-sedačka a 3-sedačka. Pre doladenie interiéru ponúkame až dve rôzne veľkosti taburetiek. Sedaciu súpravu je možné vyskladať ako rohovú zostavu s pravouhlým rohom. K dispozícii je aj dormóza (ležadlo, leňoška) so šírkou 93 cm. Sedačku je možné vyskladať do tvaru L a U. Model taktiež disponuje aj polohovateľnými opierkami hlavy, vďaka ktorým sedacia súprava dosiahne výšku až 106 cm. Model je možné objednať len v látkovom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách.

Rozmer zostavy na titulnom obrázku: (208×102) cm, výška: 86 cm

Cena sedacej súpravy na titulnom obrázku:

3.410 
  Popis

  Sedacia súprava Dory

  Komponenty: sedacia súprava je k dispozícii ako 2-sedačka, väčšia 2-sedačka a 3-sedačka s rozťahovacím mechanizmom a úložným priestorom. Pre doladenie interiéru ponúkame kreslo a taburetky, pri ktorých máte na výber z dvoch veľkostí. Sedačku je možné vyskladať ako rohovú zostavu s pravouhlým rohom. K dispozícii je aj dormóza (ležadlo, leňoška) so šírkou 93 cm. Sedaciu súpravu je možné vyskladať do tvaru L a U.
  Konštrukcia: borovicové drevo viacvrstvové, a preglejka pokrytá PUR penou.
  Výplň: ekologicky spracovaná PUR pena s kombináciou 100 % polyesterovej vrstvy. Sedacie časti sú potiahnuté elastickými popruhmi, čo zaručuje pevnosť sedacích častí.
  Nohy: kovové.
  Funkcie: polohovateľné opierky hlavy, rozťahovací mechanizmus a úložný priestor.
  Kontrastné šitie: model nedisponuje možnosťou výberu kontrastného šitia.
  Vyhotovenie: model je možné objednať len v látkovom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách.

   

  Recenzie (0)

  Recenzie

  Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

  Pridajte prvú recenziu pre “Sedacia súprava Dory”