Veríme v správnu rovnováhu medzi komfortom a dizajnom. Vidíme hodnotu v pohodlnom a kvalitnom sedení –  preto vám prinášame jedinečnú sedaciu súpravu ZUMA.
Elegantný štýl talianskych dizajnérov vynikne vďaka zaujímavým líniám. Jedinečný komfort a vzhľad sedacej súpravy dotvára kvalitne spracovaná koža. Jednoducho, ZUMA je zárukou príjemného sedenia, kvality a luxusného dizajnu. Model tejto sedacej súpravy má samostatnú 2-sedačku, väčšiu 2-sedačku a samostatnú 3-sedačku. Rohovú zostavu docielime použitím modulu Roh Terminál s fixnou dĺžkou 232 cm. Model disponuje aj taburetkou s rozmerom 70×90 cm a je možné vyskladať ho do tvaru L aj U. Sedačka má polohovateľné opierky hlavy a je možné objednať ju v celokoženom a látkovom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách.

Rozmer zostavy na titulnom obrázku: (232×322) cm, výška: 75 cm

Cena sedacej súpravy na titulnom obrázku:

6.310 
  Popis

  Sedacia súprava Zuma

  Komponenty: model tejto sedacej súpravy má samostatnú 2-sedačku, väčšiu 2-sedačku a samostatnú 3-sedačku. Rohovú zostavu docielime použitím modulu Roh Terminál s fixnou dĺžkou 232 cm. Model disponuje aj taburetkou s rozmerom 70×90 cm a je možné vyskladať ho do tvaru L aj U.
  Konštrukcia: borovicové drevo, viacvrstvové, a preglejka pokrytá PUR penou.
  Výplň: ekologicky spracovaná PUR pena s kombináciou 100 % polyesterovej vrstvy. Sedacie časti sú potiahnuté elastickými popruhmi, čo zaručuje ich pevnosť.
  Nohy: lesklá oceľ.
  Funkcie: sedacie časti sú fixné (bez možnosti vysúvania). Sedačka má polohovateľné opierky hlavy.
  Kontrastné šitie: možnosť kontrastného šitia.
  Vyhotovenie: sedaciu súpravu je možné objednať v celokoženom a látkovom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách.

   

  Recenzie

  Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

  Pridajte prvú recenziu pre “Sedacia súprava Zuma”