Model talianskej sedacej súpravy WINNER 2 je jasným víťazom v boji o vašu priazeň. Čisté a jednoduché línie tohto modelu sú doplnené elegantnými lesklými chrómovými nožičkami a detailom na opierke rúk z rovnakého materiálu. Užívajte si pohodlie modelu WINNER 2 u vás doma. K dispozícií je samostatné kreslo, 2-sedačka, väčšia 2-sedačka, 3-sedačka a taktiež komponenty na vyskladanie zostavy v tvare L alebo U. Pre dokonalé skrášlenie interiéru ponúkame aj taburetku s rozmerom 70×70 cm. Chcete zažiť maximálne pohodlie? Model WINNER 2 vám ho ponúkne v podobe polohovateľných opierok hlavy, pri ktorých výška sedačky dosiahne až 94 cm. Sedaciu súpravu je možné objednať v celokoženom a látkovom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách.

Rozmer zostavy na titulnom obrázku: (226×338) cm, výška: 74 cm

Cena sedacej súpravy na titulnom obrázku:

6.500 
  Popis

  Sedacia súprava Winner 2

  Komponenty: k dispozícií je samostatné kreslo, 2-sedačka, väčšia 2-sedačka, 3-sedačka a taktiež komponenty na vyskladanie zostavy v tvare L alebo U. Pre dokonalé skrášlenie interiéru ponúkame aj taburetku s rozmerom 70×70 cm.
  Konštrukcia: borovicové drevo, viacvrstvové, a kov pokrytý PUR penou.
  Výplň: ekologicky spracovaná PUR pena s kombináciou 100 % polyesterovej vrstvy. Sedacie časti sú potiahnuté elastickými popruhmi, čo zaručuje ich pevnosť.
  Nohy: lesklé oceľové nohy vysoké 13,5 cm. Niektoré verzie môžu byť vybavené skrytými nohami s nosnou konštrukčnou funkciou.
  Funkcie: polohovateľné opierky hlavy, pri ktorých výška sedačky dosiahne až 94 cm.
  Kontrastné šitie: model môže mať kontrastné šitie vo farebných prevedeniach čiernej červenej, hnedej, béžovej, bielej a šedej.
  Vyhotovenie: sedaciu súpravu je možné objednať v celokoženom a látkovom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách.

   

   

  Recenzie

  Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

  Pridajte prvú recenziu pre “Sedacia súprava Winner 2”