Mimoriadne krásna sedacia súprava VISIONNAIRE zmení pôžitok zo sedenia na nezabudnuteľný zážitok. Model disponuje samostatnou 2-sedačkou, 3-sedačkou a štýlovou taburetkou, pre príjemné doladenie vášho interiéru. Sedaciu súpravu je možné taktiež vyskladať aj ako rohovú zostavu s dizajnovým oblým rohom. Máte chuť len tak si poležať? V tom prípade odporúčame pohodlnú dormózu s dĺžkou až 188 cm. Na výber máte rôzne farebné prevedenia lesklých kovových nôh s výškou až 18 cm. Model je vybavený manuálnym mechanizmom, ktorý umožňuje zadnú chrbtovú opierku pohybovať dozadu a späť, čo zaručuje veľkú flexibilitu sedacej súpravy. Hĺbka celého modelu sa zväčší o 40 cm. Sedačku je možné objednať v celokoženom a látkovom prevedení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách. Pri modeli je možná aj kombinácia látky a kože, prípadne dvoch rôznych odtieňov v kategórií látky alebo kože, vďaka čomu sa jednoznačne stane dominantným prvkom vašej obývačky.

Rozmer zostavy na titulnom obrázku: (205+225×114)cm, výška: 98cm

Cena sedacej súpravy na titulnom obrázku:

7.200 
  Popis

  Sedacia súprava Visionnaire

  Komponenty: sedacia súprava je k dispozícii ako 2-sedačka a 3-sedačka. Pre doladenie interiéru ponúkame štýlovú taburetku s rozmerom 85×85 cm. Sedaciu súpravu je možné vyskladať ako rohovú zostavu s oblým rohom. K dispozícii je aj samostatná dormóza (ležadlo, leňoška) so šírkou 188 cm. Sedaciu súpravu je možné vyskladať do tvaru L a U.
  Konštrukcia: borovicové drevo viacvrstvové, a preglejka pokrytá PUR penou.
  Výplň: ekologicky spracovaná PUR pena s kombináciou 100 % polyesterovej vrstvy. Sedacie časti sú potiahnuté elastickými popruhmi, čo zaručuje pevnosť sedacích častí.
  Nohy: kovové lesklé v rôznych farebných prevedeniach, vysoké až 18 cm.
  Funkcie: model je vybavený manuálnym mechanizmom, ktorý umožňuje zadnú chrbtovú opierku pohybovať dozadu a späť, čo zaručuje veľkú flexibilitu sedacej súpravy. Hĺbka celého modelu sa zväčší o 40 cm.
  Kontrastné šitie: možnosť kontrastného šitia.
  Vyhotovenie: model je možné objednať v celokoženom a látkovom prevedení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách. Pri modeli je možná aj kombinácia látky a kože, prípadne dvoch rôznych odtieňov či kategórií látky alebo kože.

   

  Recenzie (0)

  Recenzie

  Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

  Pridajte prvú recenziu pre “Sedacia súprava Visionnaire”