Okoreňte si život na prvý pohľad nenápadným, no zato mimoriadne okúzľujúcim modelom sedacej súpravy PEPPER! O jeho pohodlnosti sa presvedčíte na prvé posedenie a vankúšové opierky celý dojem len umocnia. Moderný dizajn sa hodí predovšetkým do súčasných interiérov, no vďaka decentnosti môžete túto sedaciu súpravu umiestniť prakticky kamkoľvek. Model má k dispozícii kreslo, 2-sedačku, 3-sedačku, sofa stolík, taburetku a taktiež aj moduly na vyskladanie rohovej zostavy. Model má k dispozícii aj možnosť rozťahovacieho mechanizmu. Sedaciu súpravu je možné objednať v koženom alebo v látkovom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách.

Rozmer zostavy na titulnom obrázku: (307×216) cm, výška: 88 cm

Cena sedacej súpravy na titulnom obrázku:

7.010 
  Popis

  Sedacia súprava Pepper

  Komponenty: model má k dispozícii kreslo, 2-sedačku, 3-sedačku, sofa stolík, taburetku a taktiež aj moduly na vyskladanie rohovej zostavy, aj s možnosťou rozťahovacieho mechanizmu.
  Konštrukcia: ručne vyrábaná z masívu (breza) s 20-ročnou zárukou.
  Výplň: ekologicky spracovaná studená pena. Tvrdosť sedenia je Hard (tvrdá výplň).
  Nohy sedacej súpravy: drevené alebo kovové vo voliteľnom farebnom prevedení.
  Funkcie: rozťahovací mechanizmus – D2MED 3-sed (rozmery: 212x205cm), CMED+corner diván (rozmery: 212x228cm), D2MED (rozmery: 212x281cm).
  Kontrastné šitie: model môže mať kontrastné šitie.
  Vyhotovenie: sedaciu súpravu je možné objednať v koženom alebo v látkovom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách.

   

   

   

   

  Recenzie

  Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

  Pridajte prvú recenziu pre “Sedacia súprava Pepper”