Potrebujete sedačku, ktorá je na jednej strane jednoduchá a na druhej strane výnimočná vďaka svojej univerzálnosti?
Moderný štvorcový dizajn tejto talianskej sedacej súpravy NATALY v sebe ukrýva výnimočný komfort, ktorý si môžete prispôsobiť pomocou poslednej generácie funkcií reclineru. Extra pohodlie si zabezpečíte vďaka osobitnému elektrickému mechanizmu pre polohovanie opierky hlavy a nôh. Sedacia súprava je k dispozícií ako samostatné kreslo, ktoré disponuje aj možnosťou reclineru, 2-sedačka, 3-sedačka, či 2-maxi sedenie. Model je možné vyskladať ako rohovú zostavu s pravouhlým rohom vďaka širokej škále komponentov. K dispozícii je aj dormóza (ležadlo, leňoška) s dĺžkou 159 cm. Sedaciu súpravu je možné vyskladať do tvaru L a U. Model je možné objednať v celokoženom alebo v látkovom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách.

Rozmer zostavy na titulnom obrázku: (193×99) cm, výška: 91 cm

Cena sedacej súpravy na titulnom obrázku:

4.040 
  Popis

  Sedacia súprava Nataly

  Komponenty: sedacia súprava je k dispozícií ako samostatné kreslo, ktoré disponuje aj možnosťou reclineru, 2-sedačka, 3-sedačka, či 2-maxi sedenie. Model je možné vyskladať ako rohovú zostavu s pravouhlým rohom vďaka širokej škále komponentov. K dispozícii je aj dormóza (ležadlo, leňoška) s dĺžkou 159 cm. Sedaciu súpravu je možné vyskladať do tvaru L a U.
  Konštrukcia:
  borovicové drevo viacvrstvové, a preglejka pokrytá PUR penou.
  Výplň:
  ekologicky spracovaná PUR pena s kombináciou 100 % polyesterovej vrstvy. Sedacie časti sú potiahnuté elastickými popruhmi, čo zaručuje pevnosť sedacích častí.
  Nohy:
  z lesklého kovu s výškou 13 cm, alebo drevené s výškou 13 cm v rôznych farebných prevedeniach.
  Funkcie:
  polohovateľné opierky hlavy a nôh, vďaka ktorým bude mať sedacia súprava výšku až 101 cm. Možnosť zakomponovať do zostavy elektrické reclinery.
  Kontrastné šitie:
  možnosť kontrastného šitia.
  Vyhotovenie:
  model je možné objednať v celokoženom alebo v látkovom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách.

  Prevedenie

  Koža, Látka

  Zostava

  Kreslo, Taburetka, Dvojsed, Trojsed

  Recenzie

  Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

  Pridajte prvú recenziu pre “Sedacia súprava Nataly”