Nemecká sedacia súprava NANI hravo splní vaše požiadavky na komfort. Minimalistický dizajn sedacej súpravy vynikne vo vzdušných, moderných interiéroch. Výnimočnosť sedacej súpravy tkvie v možnosti zvolenia, okrem morených a anilínových koží, aj tej najhrubšej byvolej kože, ktorá má hrúbku viac ako 3 mm. Toto výnimočné vyhotovenie dodá sedacej súprave nezameniteľný dizajn a úžasné pohodlie. Polohovateľné opierky rúk a chrbta len zvýšia pôžitok z relaxu. Tento model má k dispozícii 2-sedačku, 2Maxi-sedačku, 3-sedačku, časti pre rohové zostavy ako roh terminál, efektnú pohovku tzv. dormózu (leňoška, ležadlo) a taburetku v dvoch rozmeroch. Sedaciu súpravu je možné objednať iba v celokoženom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách.

Rozmer sedacej súpravy na titulnom obrázku: (206×92) cm, výška: 93 cm

Cena sedacej súpravy na titulnom obrázku:

4.810 
  Popis

  Sedacia súprava Nani

  Komponenty: tento model má k dispozícii 2-sedačku, 2Maxi-sedačku, 3-sedačku, časti pre rohové zostavy ako roh terminál, efektnú pohovku tzv. dormózu (leňoška, ležadlo) a taburetku v dvoch rozmeroch.
  Konštrukcia: model je zostavený z tvrdého borovicového dreva s polyuretánovou výplňou 20 kg/m3. Sedacie časti sú potiahnuté elastickými popruhmi, čo zaručuje ich pevnosť.
  Výplň: ekologicky spracovaná PUR pena s kombináciou 100 % polyesterovej vrstvy. Sedacie časti sú potiahnuté elastickými popruhmi, čo zaručuje ich pevnosť. 50% výplne na chrbtových opierkach tvorí kačacie perie.
  Nohy sedacej súpravy: chrómové alebo čierne nohy.
  Funkcie: možnosť polohovania chrbtovej opierky o 20 cm, nastaviteľné chrbtové opierky a opierky rúk. Polohovaním chrbtových opierok sa predĺži hĺbka sedačky o 31 cm.
  Kontrastné šitie: nie je možnosť kontrastného šitia.
  Vyhotovenie: sedaciu súpravu je možné objednať v iba v celokoženom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách.

   

  Recenzie

  Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

  Pridajte prvú recenziu pre “Sedacia súprava Nani”