Stavte na klasiku v podobe koženej sedacej súpravy MONZA! Večný a klasický dizajn a najkvalitnejšie materiály – vďaka tejto sedacej súprave spoznáte relax v jeho pravom zmysle. Vďaka fínskej remeselnej tradícií vám ponúkame až 20-ročnú záruku na konštrukciu vyrobenú z masívu. K dispozícií je samostatné kreslo, 2-sedačka, 3-sedačka a taktiež rohové zostavy rôznych rozmerov, ktoré disponujú rozťahovacím mechanizmom. Ponúkame americký rozťahovací mechanizmus, ktorý má 12 cm matrac so špirálovými pružinami. Model je dostupný v 3-sedačke a 2-sedačke. MONZA môže mať aj drevené dekoračné lišty vo viacerých farbách. Sedaciu súpravu je možné objednať v koženom i látkovom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách.

Rozmer zostavy na titulnom obrázku: (144×95) cm, výška: 98 cm

Cena sedacej súpravy na titulnom obrázku:

1.200 
  Popis

  Sedacia súprava Monza

  Komponenty: k dispozícií je samostatné kreslo, 2-sedačka, 3-sedačka a taktiež rohové zostavy rôznych rozmerov, ktoré disponujú rozťahovacím mechanizmom.
  Konštrukcia: je vyrobená ručne z brezového masívu, na konštrukciu poskytujeme 20-ročnú záruku.
  Výplň: ekologicky spracovaná studená pena. Vyberte si medzi Soft (mäkká výplň) a Hard (tvrdá výplň) verziou.
  Nohy sedacej súpravy: drevené vo farebných odtieňoch orech, wenge a prírodný odtieň dreva natural. Výška štandardných nôh je 6 cm.
  Funkcie: ponúkame americký rozťahovací mechanizmus, ktorý má 12 cm matrac so špirálovými pružinami. Model je dostupný v 3-sedačke a 2-sedačke. Sedačka MONZA môže mať aj drevené dekoračné lišty vo farebných odtieňoch orech, wenge, breza a buk.
  Kontrastné šitie: bez kontrastného šitia.
  Vyhotovenie: sedaciu súpravu je možné objednať v koženom i látkovom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách.

   

   

   

   

  Recenzie

  Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

  Pridajte prvú recenziu pre “Sedacia súprava Monza”