Luxusná a pritom tak vzdušná a otvorená talianska sedacia súprava – to je ILLUSION.
Kladiete dôraz na dizajn a detaily rovnako ako my? Ak áno, potom je tu práve pre vás jedna z talianskych noviniek – sedacia súprava ILLUSION. Jej dominancia v interiéri je neprehliadnuteľná. Výrazné prešívanie a otvorený roh sú prvky, ktoré nevytvárajú len ilúziu. Pretavia do vášho domova harmóniu jemných línií a netradičných vzdušných prvkov. Farebné kombinácie a tvary jednotlivých modulov dávajú priestor rôznym kombináciám priamo podľa vašich preferencií. K dispozícii je samostatná 2-sedačka s rozmerom 196×98 cm, väčšia samostatná 2-sedačka s rozmerom 211×98 cm a samostatná 3-sedačka s rozmerom 226×98 cm. Rohovú sedaciu súpravu je možné vyskladať do tvaru L a U, pomocou otvoreného pravouhlého rohu s rozmerom 115 cm. Sedaciu súpravu je možné objednať v celokoženom alebo v látkovom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách.

Rozmer zostavy na titulnom obrázku: (295×295) cm, výška: 74 cm

Cena sedacej súpravy na titulnom obrázku:

8.150 
  Popis

  Sedacia súprava Illusion

  Komponenty: k dispozícii je samostatná 2-sedačka s rozmerom 196×98 cm, väčšia samostatná 2-sedačka s rozmerom 211×98 cm a samostatná 3-sedačka s rozmerom 226×98 cm. Rohovú sedaciu súpravu je možné vyskladať do tvaru L a U, pomocou otvoreného pravouhlého rohu s rozmerom 115 cm.
  Konštrukcia: borovicové drevo viacvrstvové, a preglejka pokrytá PUR penou.
  Výplň: ekologicky spracovaná PUR pena s kombináciou 100 % polyesterovej vrstvy. Sedacie časti sú potiahnuté elastickými popruhmi, čo zaručuje pevnosť sedacích častí.
  Nohy: chrómové.
  Funkcie: sedacie časti a opierky hlavy sú fixné bez možnosti polohovania.
  Kontrastné šitie: možnosť kontrastného šitia.
  Vyhotovenie: sedaciu súpravu je možné objednať v celokoženom alebo v látkovom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách.

   

  Recenzie (0)

  Recenzie

  Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

  Pridajte prvú recenziu pre “Sedacia súprava Illusion”