Sedacia súprava FRAN sa stane veľmi ľahko dominantou vašej obývacej izby. Nemecká sedacia súprava FRAN krásne vynikne v klasickej, ale vždy variabilnej zostave 3+2, alebo v rohovej zostave s použitím rohu terminálu resp. funkčnej dormózy (ležadla). Vychutnávajte si pohodlie tejto sedacej súpravy, ktoré určite zvýšia polohovateľné opierky chrbta či rúk. Ako krásny solitér v interiéri vynikne samostatne stojaca dormóza (ležadlo), na ktorej si môžete užívať voľné chvíle. Tento model má k dispozícii 2-sedačku, 2Maxi-sedačku, 3-sedačku, časti pre rohové zostavy ako roh terminál, efektnú pohovku tzv. dormózu (leňoška, ležadlo), taburetku v dvoch rozmeroch. Možnosť polohovania chrbtovej opierky o 20 cm, nastaviteľné chrbtové opierky a opierky rúk. Polohovaním chrbtových opierok sa predĺži hĺbka sedačky o 31 cm. Sedaciu súpravu je možné objednať v celokoženom alebo látkovom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách.

Rozmer zostavy na titulnom obrázku: (286×222) cm, výška: 93 cm

Cena sedacej súpravy na titulnom obrázku:

8.070 
  Popis

  Sedacia súprava Fran

  Komponenty: tento model má k dispozícii 2-sedačku, 2Maxi-sedačku, 3-sedačku, časti pre rohové zostavy ako roh terminál, efektnú pohovku tzv. dormózu (leňoška, ležadlo), taburetku v dvoch rozmeroch.
  Konštrukcia: model je zostavený z tvrdého borovicového dreva s polyuretánovou výplňou 20 kg/m3. Sedacie časti sú potiahnuté elastickými popruhmi, čo zaručuje ich pevnosť.
  Výplň: ekologicky spracovaná PUR pena s kombináciou 100 % polyesterovej vrstvy. Sedacie časti sú potiahnuté elastickými popruhmi, čo zaručuje ich pevnosť.
  Nohy sedacej súpravy: chrómové alebo čierne nohy.
  Funkcie: možnosť polohovania chrbtovej opierky o 20 cm, nastaviteľné chrbtové opierky a opierky rúk. Polohovaním chrbtových opierok sa predĺži hĺbka sedačky o 31 cm.
  Kontrastné šitie: nie je možnosť kontrastného šitia.
  Vyhotovenie: sedaciu súpravu je možné objednať v celokoženom alebo látkovom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách.

   

   

  Recenzie (0)

  Recenzie

  Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

  Pridajte prvú recenziu pre “Sedacia súprava Fran”