Jednoduchosť, nadčasový štýl a elegancia – presne týmito slovami sa dá opísať sedacia súprava CUBIC z dielne nášho dlhoročného talianskeho dizajnéra, ktorý aj v tomto prípade stavil na pohodlnosť a eleganciu. Sedacia súprava CUBIC je k dispozícii ako 2-sedačka, väčšia 2-sedačka a 3-sedačka. Pre doladenie interiéru ponúkame kreslo a taburetku. Sedaciu súpravu je možné vyskladať ako rohovú zostavu s pravouhlým rohom. K dispozícii je aj rohový terminál s dĺžkou 237 cm, resp. dormóza (ležadlo, leňoška) so šírkou 97 cm. Sedaciu súpravu je možné vyskladať do tvaru L a U. Model taktiež disponuje aj polohovateľnými opierkami hlavy pre dosiahnutie ešte väčšieho pohodlia a aj možnosťou zakomponovania elektrických reclinerov do zostavy. Model je možné objednať v celokoženom alebo v látkovom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách.

Rozmer zostavy na titulnom obrázku: (237×299) cm, výška: 69 cm

Cena sedacej súpravy na titulnom obrázku:

6.240 
  Popis

  Sedacia súprava Cubic

  Komponenty: sedacia súprava je k dispozícii ako 2-sedačka, väčšia 2-sedačka a 3-sedačka. Pre doladenie interiéru ponúkame kreslo a taburetku. Sedaciu súpravu je možné vyskladať ako rohovú zostavu s pravouhlým rohom. K dispozícii je aj rohový terminál so fixnou dĺžkou 237 cm, resp. dormóza (ležadlo, leňoška) so šírkou 97 cm. Sedaciu súpravu je možné vyskladať do tvaru L a U.
  Konštrukcia: borovicové drevo viacvrstvové, a preglejka pokrytá PUR penou.
  Výplň: ekologicky spracovaná PUR pena s kombináciou 100 % polyesterovej vrstvy. Sedacie časti sú potiahnuté elastickými popruhmi, čo zaručuje pevnosť sedacích častí.
  Nohy: oceľové nohy vysoké 12 cm. Dostupné sú aj iné vyhotovenia nožičiek.
  Funkcie: polohovateľné opierky hlavy pre dosiahnutie ešte väčšieho pohodlia. Možnosť zakomponovať do zostavy elektrické reclinery.
  Kontrastné šitie: možnosť kontrastného šitia.
  Vyhotovenie: model je možné objednať v celokoženom alebo v látkovom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách.

   

  Recenzie

  Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

  Pridajte prvú recenziu pre “Sedacia súprava Cubic”