Vitajte vo svete premeny, adaptácie a ergonómie! Model AVAN ako skutočný majster v umení relaxácie individuálne reaguje na vaše požiadavky. Želáte si hlbšie sedenie alebo si chcete oprieť aj hlavu? Žiadny problém! Hĺbku sedenia upravíte jediným pohybom a rovnako ľahko modifikujete aj chrbtovú časť. Výklopný stolík zabezpečí dodatočný úložný priestor a netradičný uhol sedačky nádherne ozvláštni interiér. Tento model má k dispozícii 2-sedačku, 3-sedačku, časti pre rohové zostavy ako vloženú časť, roh terminál, efektnú pohovku tzv. dormózu (leňoška, ležadlo), taburetku v niekoľkých rozmeroch a prídavný stolík s úložným priestorom vo viacerých variantoch. Sedačku AVAN je možné vyskladať do tvaru L a U. Sedaciu súpravu je možné objednať v celokoženom a látkovom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách.

Rozmer sedacej súpravy na titulnom obrázku: (185×306) cm, výška: 78/100 cm

Cena sedacej súpravy na titulnom obrázku:

6.130 
  Popis

  Sedacia súprava Avan

  Komponenty: tento model má k dispozícii 2-sedačku, 3-sedačku, časti pre rohové zostavy ako vloženú časť, roh terminál, efektnú pohovku tzv. dormózu (leňoška, ležadlo), taburetku v niekoľkých rozmeroch a doplnkový stolík s úložným priestorom vo viacerých rozmeroch. Sedačku AVAN je možné vyskladať do tvaru L a U.
  Konštrukcia: kostra sedacej súpravy pozostáva z tvrdého borovicového dreva s polyuretánovou výplňou 20 kg/m3. Sedacie časti sú potiahnuté elastickými popruhmi, čo zaručuje ich pevnosť.
  Výplň: ekologicky spracovaná PUR pena s kombináciou 100 % polyesterovej vrstvy. Sedacie časti sú potiahnuté elastickými popruhmi, čo zaručuje ich pevnosť.
  Nohy sedacej súpravy: chrómové s výškou 5,5 cm alebo 7,5 cm.
  Funkcie: možnosť polohovania chrbtovej opierky o 10 cm, nastaviteľné opierky hlavy. Možnosť vyskladať súpravu s doplnkovým stolíkom, ktorý disponuje úložným priestorom.
  Kontrastné šitie: možnosť kontrastného šitia.
  Vyhotovenie: sedaciu súpravu je možné objednať v celokoženom a látkovom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách.

  Recenzie

  Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

  Pridajte prvú recenziu pre “Sedacia súprava Avan”