Model AFRODITA jednoznačne zaujme vďaka ladným krivkám a detailom. Sedacia súprava AFRODITA už svojim názvom evokuje niečo honosné a dominantné. Exkluzívna novinka spoločnosti MSJ prináša do interiéru harmóniu a kontrast zároveň. Dôraz výrobcu je kladený hlavne na kvalitu materiálov a pohodlie. Dominantné tvary či hlbšie sedenie vám doprajú oddych a relax, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou každej obývacej izby. Výrazné šitie dodáva sedacej súprave punc luxusu a trvácnosti. Luxusný kúsok s ešte pôvabnejším názvom a dizajnom zapadne do minimalistického interiéru svojou dominantnosťou a charakteristickými črtami. Módna, trendová a krásna jednoduchosť dokonale vystihuje sedaciu súpravu AFRODITA. Model má k dispozícii samostatnú 3-sedačku a 2-sedačku, časti pre rohové zostavy ako napríklad roh terminál, efektnú pohovku tzv. dormózu (leňoška, ležadlo) a taburetky. Disponuje možnosťou polohovania chrbtovej opierky, ktoré sú nastaviteľné. Sedaciu súpravu je možné objednať v celokoženom alebo látkovom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách.

Rozmer zostavy na titulnom obrázku: (358×163)cm, výška: 65cm

Cena sedacej súpravy na titulnom obrázku:

7.100 
  Popis

  Sedacia súprava Afrodita

  Komponenty: model má k dispozícii samostatnú 3-sedačku a 2-sedačku, časti pre rohové zostavy ako napríklad roh terminál, efektnú pohovku tzv. dormózu (leňoška, ležadlo) a taburetky.
  Výplň: kačacie perie.
  Nohy sedacej súpravy: čierne nohy.
  Funkcie: možnosť polohovania chrbtovej opierky, nastaviteľné chrbtové opierky.
  Kontrastné šitie: nie je možnosť kontrastného šitia.
  Vyhotovenie: sedaciu súpravu je možné objednať v celokoženom alebo látkovom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách.

   

   

   

   

   

   

  Recenzie

  Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

  Pridajte prvú recenziu pre “Sedacia súprava Afrodita”